Kwiecień w UL Radawnica! Zapowiedzi

Kwiecień w UL Radawnica! Zapowiedzi

Wiosenny miesiąc w Uniwersytecie Ludowym w Radawnicy zapowiada się być niezwykle barwny i inspirujący. Przygotowaliśmy dla Was szereg wyjątkowych wydarzeń, które wzbogacą nie tylko Waszą wiedzę, ale i serca. Oto, co na Was czeka:

  • 2-dniowe Warsztaty Ceramiki z Agatą Urbańską - Krasowską: Spędzicie dwa dni w towarzystwie wyjątkowej artystki i pasjonatki, Agaty Urbańskiej - Krasowskiej. Poznacie tajniki pracy z gliną i pozwolicie, by Wasza kreatywność wypłynęła na powierzchnię. To doskonała okazja, by pokochać to, co robicie, pod okiem kogoś, kto swoją pasją potrafi zarazić każdego.

  • Kurs Tradycyjne Sposoby na Choroby: Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu, który przybliży Wam naturalne metody dbania o zdrowie. Odkryjecie sekrety medycyny ludowej i sposób, w jaki można wykorzystać je w codziennym życiu.

  • Spotkanie z Markiem Szwalgunem: Terapeuta medycyny chińskiej, Marek Szwalgun, w ramach cyklu "Z błyskiem w oku", wprowadzi Was w fascynujący świat wschodnich praktyk zdrowotnych. Jego wiedza i doświadczenie są gwarancją inspirującego spotkania.

  • Wernisaż Malowniczych Prac Mirosława Megra: Doświadczcie magii sztuki na wernisażu, gdzie Mirosław Meger wraz ze swoimi uczniami zaprezentuje efekty ich wspólnej pracy. Talent, wytrwałość i czujne oko prowadzącego to mieszanka, która zaowocowała niezwykłymi dziełami.

  • Cykliczne Warsztaty: Kontynuujemy nasze popularne warsztaty: ceramika, joga, ikonopisanie, makrama, wikliniarstwo, krawiectwo, malarstwo i rysunek, akwarela, akwarela dla młodzieży, krawiectwo oraz praca w drewnie. To doskonała okazja, by rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności w przyjaznej atmosferze.

Zaangażowanie i Uśmiech: Jak zawsze, jesteśmy dla Was, wyczuleni na potrzeby i gotowi niesieć wsparcie w każdej sytuacji. Nasze wydarzenia są miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie - niezależnie od wieku czy zainteresowań.

Do zobaczenia w Radawnicy! To będzie dobry miesiąc pełen wiedzy, sztuki i wspólnego tworzenia. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami tym wszystkim, co przygotowaliśmy.

Do zobaczenia na Uniwersytecie Ludowym w Radawnicy!