Liderzy w akcji!!!

Liderzy w akcji!!!

Ostatni weekend minął pod znakiem intensywnych działań edukacyjnych w naszym ULu. 

Uniwersytet Liderów, przyciąga wiele interesujących i ciekawych osób z regionu, dla których rozwój ich lokalnych społeczności to priorytet. Rozumiemy to w zupełności, gdyż misją naszego Uniwersytetu Ludowego jest działalność na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w naszym regionie.

Uniwersytet Liderów to 120 godzinny kurs przeznaczony dla liderów społecznych i osób zaangażowanych w działania organizacji pozarządowych dzialających w naszym regionie. Aktualnie prowadzimy już drugą edycję tego kursu - pierwsza okazała się strzałem w dziesiątkę, a osoby, które ukończyły ten kurs i go zachwalały dały nam mnóstwo powodów do satysfakcji i zmotywowały nas do otwarcia kolejnej edycji. 

Zajęcia w ten weekend prowadziła prof. UAM dr hab. Małgorzata Rosalska, która poruszyła niezmiernie ważne tematy dotyczące:

- zarządzania zasobami ludzkimi,

- procesów personalnych w organizacjach,

- komunikacji interpersonalnej,

- budowania wizerunku,

- mocnych i słabych stron organizacji 

- sposobów promocji NGO i ich działalności.

Ogrom wiedzy przekazanej przez Panią Profesor jest niesamowitym wsparciem dla wielu uczetników kursu, a fakt, że zostawali po zajęciach by dopytać czy rozwinąć różne wątki, świadczy o tym, że kurs ten jest potrzebny, a co najważniejsze - przydatny. 

Dziękujemy Pani Profesor z podzielenie się z nami swoją wiedzą, a Wam Liderzy za to, że zawsze stajecie na wysokości zadania, a Wasza ciekawość buduje i zachęca do przygotowywania jeszcze ciekawszych zajęć.