Rekrutacja na Uniwersytet Liderów

Rekrutacja na Uniwersytet Liderów

Uniwersytet Ludowy w Radawnicy zaprasza osoby pragnące się rozwijać, którym zależy na dobru wspólnoty lokalnej i podniesieniu aktywności społecznej w środowisku lokalnym.

Logo Program FIO

Logo UL Radawnica

Logo NIW

Rozpoczyna się rekrutacja na pierwszą edycję kursu Uniwersytet Liderów w ramach programu Nowe Fio. Kurs skierowany jest do przedstawicieli NGO i osób indywidualnych chcących przyczynić się do rozwoju "małej ojczyzny". Podczas  zajęć uczestnicy będą mogli zdobywać umiejętności teoretyczne i praktyczne z zakresu:

  1. animacji społeczności lokalnych
  2. promocji działań lokalnych
  3. organizacji działań międzypokoleniowych i wolontariatu
  4. metod aktywizacji osób zagrożonych i wykluczonych

funkcjonowania, zarządzania i organizacji  NGO m.in. pozyskiwanie funduszy i realizacja projektów, fundrasing, budowanie wizerunku, zarządzanie zasobami ludzkimi.

Słuchacze będą mogli skorzystać ze spotkań ze specjalistą od samorozwoju, który pomoże rozpoznać własny potencjał i wskaże mocne strony. Nabędą wiedzę i kompetencje z zakresu działalności prospołecznej na rzecz rozwoju lokalnych NGO.
Absolwenci kursu zostaną lokalnymi liderami i wraz z Uniwersytetem Ludowym w Radawnicy wezmą udział w nowej, ciekawej inicjatywie związanej ze współpracą między lokalnymi NGO.

Jeśli jesteś zainteresowany wypełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij go na adres mailowy: joolix@wp.pl

Więcej informacji na numerami telefonów:
672631393 (sekretariat)
697161600 (Żaneta)

Pobierz pliki:

  • 1. Formularz_zgłoszeniowy_UNIWERSYTET_LIDEROW [DOCX, 585.99 KB]