"Tanzania daleka i bliska" z Marią Jaszczyk – Już 14 maja 2024!

"Tanzania daleka i bliska" z Marią Jaszczyk – Już 14 maja 2024!

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży i eksploracji na niezwykłe spotkanie z Marią Jaszczyk, które odbędzie się 14 maja 2024 roku o godzinie 17:30 przy Alei Piasta 11 w Złotowie. Maria, znana z energii, którą wnosi do każdego pomieszczenia i pasji, z jaką dzieli się swoim doświadczeniem, tym razem zabierze nas w podróż do serca Tanzanii.

 

Maria Jaszczyk to stała bywalczyni naszego Uniwersytetu Liderów (ULa), gdzie nie tylko uczestniczy w warsztatach, ale i prowadzi zajęcia z tworzenia świec z wosku pszczelego. Jej entuzjazm i pozytywne nastawienie są zaraźliwe, a teraz dowiecie się, co sprawia, że jej oczy tak błyszczą.

Podczas spotkania zatytułowanego „Tanzania daleka i bliska” pani Maria podzieli się swoimi przeżyciami z wyprawy do Tanzanii, która była dla niej źródłem niezwykłej energii i inspiracji. Oto niektóre z tematów, które zostaną poruszone:

  • Kolor Ziemi w Buhembie: Dowiedz się, jak wygląda i czym charakteryzuje się tanzanijska ziemia, widziana oczami podróżnika.
  • Misjonarz na misji: Czym zajmuje się misjonarz podczas swojej misji w Afryce? Maria opowie o spotkaniach i roli, jaką pełnią te osoby na miejscu.
  • Suahili – język pełen tajemnic: Naucz się, jak brzmi tradycyjne błogosławieństwo w języku suahili i odkryj piękno tej afrykańskiej kultury.
  • Przygotowania do wyprawy: Jakie środki ostrożności należy podjąć, wybierając się do tak egzotycznego miejsca? Maria wyjaśni, do czego służą moskitiery i tabletki malarone.
  • Podbój Kilimandżaro: Maria opowie, jak przygotować się na zdobycie najwyższej góry Afryki.

To spotkanie to nie tylko okazja do wysłuchania fascynujących opowieści, ale również czas na zadanie pytań i zainspirowanie się do własnych podróży. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zanurzyć się w kulturę Tanzanii bez wychodzenia z Polski.

Dołącz do nas i posłuchaj, co Maria Jaszczyk ma do powiedzenia o swojej niezwykłej przygodzie w Tanzanii. Czekamy na Was!