Umowy podpisane, czas na działania!

Umowy podpisane, czas na działania!

Ufff… Papierkowa robota już za nami, teraz czas na zajęcie się realizacją pomysłów. Miło nam poinformować, że wybraliśmy cztery zadania, które zostaną zrealizowane dzięki środkom na minigranty w ramach projektu „Centrum Wolontariatu w Radawnicy”.

W tym roku swoje pomysły zrealizować będą mogli Karolina Perlińska (Fundacja Przybij Łapę), Aneta Plewa (Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Łobżenicy), Blanka Zawadzka-Pastucha (Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Dzieci i Młodzieży oraz Osób Dorosłych z Autyzmem i Zaburzeniami Pokrewnymi oraz ADHD „Drużyna Ananasów i Przyjaciele”) oraz Piotr Witecki (Złotowski Korpus Ekspedycyjny).

W ramach minigrantów zorganizowane zostaną warsztaty plastyczne na temat legend Krajny, odbędzie się spotkanie integracyjne „Niebieski Mikołaj”, zorganizowane zostaną jasełka w których aktorami będą terapeutki z Uniwersytetu Ludowego w Radawnicy i harcerze, a także impreza „Zorientuj się na Mikołaja”.

Projekt „Centrum Wolontariatu w Radawnicy” realizowany jest przez stowarzyszenie Polskie Uniwersytety Ludowe w Radawnicy dzięki dofinansowaniu przez NIW-CRSO ze środków „Korpus Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030”.