Z miłości do akwareli - wernisaż - Zapraszamy

Z miłości do akwareli - wernisaż - Zapraszamy

Serdecznie Zapraszamy na Wernisaż: "Z miłości do akwareli" Mirosław Meger i Uczniowie

W sercu naszej społeczności artystycznej kryje się miejsce, gdzie różnorodność spotyka się z pasją, a puste kartki transformują się w malownicze opowieści. Mowa o warsztatach plastycznych prowadzonych przez wybitnego artystę Mirosława Megra, które stają się tygodniowym przystankiem dla osób w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami życiowymi, łączących się w jedność poprzez miłość do sztuki. To właśnie te niezwykłe spotkania są esencją nadchodzącego wernisażu, na który z ogromną radością Państwa zapraszamy.

 

O Wydarzeniu:

Wernisaż to nie tylko ekspozycja obrazów. To celebracja historii ludzi, dla których tworzenie jest wspólnym językiem, pomimo rozbieżności w życiowych drogach i perspektywach. Pod opieką Mirosława Megra, artysty o wieloletnim doświadczeniu i niebywałej pasji do akwareli, uczestnicy warsztatów odkrywają i rozwijają swoje artystyczne wrażliwości.

O Artystach:

Mirosław Meger, serce i dusza tych spotkań, jest uznanym artystą plastykiem, który swoje talenty kształcił w Szkoły Sztuk Pięknych w Bydgoszczy. Jego prace, bogate w techniki malarskie, z akwarelą na czele, były prezentowane na wystawach zarówno w Polsce, jak i na międzynarodowej arenie, zdobywając uznanie w środowiskach artystycznych. Meger, jako członek Związku Plastyków Artystów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich, swoją pasją inspiruje zarówno początkujących, jak i zaawansowanych uczniów, zachęcając ich do eksploracji własnych artystycznych ścieżek.

Co Was Czeka:

Na wernisażu odkryjecie nie tylko prace Mistrza, ale również dzieła jego utalentowanych uczniów. Będzie to niepowtarzalna okazja do zagłębienia się w świat akwareli, gdzie każda plama i linia opowiada inną historię, niosąc widza przez emocjonalną i estetyczną podróż.

Szczegóły Wydarzenia:

  • Data: 12 kwietnia 2024
  • Godzina: 18:00
  • Miejsce: Aleja Piasta 11

Zaproszenie:

Pragniemy zaprosić każdego, kto czuje bliskość do świata sztuki, pragnie doświadczyć piękna tworzenia i zobaczyć, jak różnorodność może prowadzić do wspólnego, artystycznego języka. Niezależnie od tego, czy jesteście znawcami sztuki, czy po prostu ciekawi nowych doświadczeń, wernisaż w Alei Piasta 11 będzie dla Was okazją do spotkania z niezwykłą społecznością artystyczną.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania sztuki, pasji i ludzkiej kreatywności. Do zobaczenia!