Znamy już szczegółowy program I Krajna Folk Festival

Znamy już szczegółowy program I Krajna Folk Festival

I Krajna Folk Festival już za niespełna miesiąc. Dzięki zaangażowaniu wielu osób jesteśmy w stanie pochwalić się już bardzo bogatym i dopiętym godzinowym programem wydarzenia. 

Znamy już szczegółowy program I Krajna Folk Festival 

16 września 2023 roku odbędzie się w Radawnicy I Krajna Folk Festival organizowany przez Uniwersytet Ludowy. W ramach tego wydarzenia możemy liczyć na szereg atrakcji zaplanowanych przez organizatorów. Wydarzenie rozpocznie się od debaty poświęconej współpracy Jednostek Samorządu Terytorialnego i Organizacji Pozarządowych. W trakcie tego spotkania rozmawiać się będzie na tematy dotyczace potrzeb, barier i możliwości jakie daje współpraca JST z NGO. Debata ta zaplanowana jest na około dwie godziny, a do udziału organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane działaniami na rzecz społeczności lokalnych. 

Na festiwalowej scenie obejrzeć będzie można lokalne zespoły folklorystyczne, a o oprawę kulinarną zadba 6 Kół Gospodyń Wiejskich z naszego regionu. Na terenie Krajna Folk Festival znajdzie się również strefa artystyczno-rzemieślnicza, gdzie podziwiać będzie można wyroby lokalnych rzemieślników i artystów. Niektóre z prezentowanych eksponatów będzie można również kupić.

Nie zapominamy również o najmodszych. Dlatego właśnie dla nich powstanie strefa zabaw z dmuchańcami, watą, popcornem, malowaniem twarzy, bańskami mydlanymi i innymi atrakcjami. 

Festiwal zwieńczony zostanie koncertem Folk Kapeli "Góralska Hora", a także spektaklem teatru ulicznego i pokazem teatru ognia. 

DODATKOWE INFORMACJE (ORAZ TE NAJBARDZIEJ AKTUALNE) ZNALEŹĆ MOŻNA NA STRONIE WYDARZENIA NA FACEBOOK'U

Serdecznie Państwa Zapraszamy

Znamy już szczegółowy program I Krajna Folk Festival