Weekend - Warsztaty Kobiecej Mocy

Podaruj sobie czas z dala od codziennego gwaru w otoczonym pięknym ogrodem Pałacu w Radawnicy

Oferta

W ramach warsztatów:

- odpoczniesz w pięknym otoczeniu pełnym akceptacji i otwartości

- odkryjesz moc kobiet w trakcie ćwiczeń jogi, prelekcji medycyny chińskiej oraz spotkań z dietetyczką i psycholożką,

- spotkasz inspirujące kobiety spoza Twojego środowiska,

- nawiążesz wartościowe relacje z kobietami, które tak jak Ty, szukają wytchnienia.

 

Zakwaterowanie

Zamieszkasz w dwu- lub trzyosobowym pokoju w siedzibie Uniwersytetu Ludowego w Radawnicy - zgodnie z tradycyjnymi, grundtvigiańskimi założeniami, traktującymi grupę jako źródło samorozwoju. Jeśli chcesz być jednak w pokoju sama, powiadom nas o tym. Będzie to możliwe za dodatkową dopłatą (300zł).

Chcemy byś czuła się u nas jak najlepiej  🧘‍♀️ 🌿🧘‍♀️ 🌿🧘‍♀️ 🌿🧘‍♀️ 🌿🧘‍♀️ 🌿🧘‍♀️ 🌿🧘‍♀️ 🌿

Wyżywienie

Proponujemy dietę wegetariańską i posiłki przyrządzane na miejscu z produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Wszystko świeże i przyrządzane z sercem - przez kobiety dla kobiet 🌷🌷🌷

🍅 🍆  🥦 🥒 🌶  🥕 🍉 🍇 🍓 🍈 🍒

Zapisy

Zajęcia i konsultacje z dyplomowanymi terapeutami - psychologiem i psychoterapeutą, dietetykiem, terapeutą medycyny chińskiej oraz trenerem jogi

Warsztaty kobiecej mocy powstały jako odpowiedź na rosnącą potrzebę tworzenia przestrzeni, w której kobiety mogą wspierać się nawzajem, dzielić doświadczeniami i rozwijać osobiste umiejętności w bezpiecznym, otwartym środowisku. Główną ideą takich spotkań jest umożliwienie kobietom odnalezienia równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym, co jest szczególnie istotne w szybko zmieniających się realiach współczesnego świata.

Spotkania takie promują także wzajemną inspirację i motywację wśród kobiet, umożliwiają wymianę wiedzy i doświadczeń, które mogą być wykorzystywane w codziennym życiu do osiągania osobistych i zawodowych celów. Dzięki temu kobiety mogą lepiej radzić sobie z wyzwaniami, co przekłada się na większą pewność siebie i osobistą siłę.