Koncert "PRZEBUDZENIE"

Opis

Przed nami niezwykłe wydarzenie, obcowanie z naturą, dźwiękiem i sobą

"Przebudzenie"

Koncert, na który Państwa zapraszamy, to połączenie majestatyczności gongu z krystaliczną mocą mis dźwiękowych, a dodatkowo tym razem dołączy didgeridoo i bębny szamańskie. Intensywne i przestrzenne wibracje mis otulają, wnikając w ciało. Dźwięki te działają na metabolizm, harmonizują czakry i oczyszczają aurę. Uzupełniający harmonię przenikający dźwięk skrzypiec, doda delikatności i melodyjności do intensywnych, przestrzennych wibracji.

Magiczne i silnie uzdrawiające wibracje gongu pozwolą na głęboki relaks oraz na podróż poza ciało i własną jaźń. W średniowieczu wierzono, że gong i jego dźwięk mają właściwości odmładzające.

Podczas koncertu Twoje myśli zwolnią, umysł ogarnie spokój, oddech się wyrówna… Odczucia w ciele, które zaobserwujesz po koncercie sprawią, że jeszcze przez kilka godzin po wydarzeniu będziesz czuć przyjemne rozluźnienie i rozwibrowanie, a pozytywny nastrój utrzyma się znacznie dłużej

W muzyczną podróż i duchowy performance zabiorą nas:

Miras Turczynowicz - artysta i podróżnik. Na didgeridoo gra od 16 lat dla różnorodnych placówek i grup. Ponadto gra w zespołach, teatrach oraz prowadzi warsztaty integracyjne. Na co dzień praktykuje jogę oraz medytację, a zawodowo spełnia się jako wykonawca artystyczny wnętrz.

Katarzyna Klebba - absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu. Skrzypaczka i kompozytorka muzyki teatralnej. W latach 1981 – 1989 związana z Teatrem 8 Dnia. Od 1990 roku do dnia dzisiejszego współpracuje z międzynarodowymi grupami teatralnymi – Foottsbarn Travelling Theatre – Francja, Ton und Kirchen Niemcy, Abinaya Theatre – Indie, Teatr Cinema i Trzeci Teatr Lecha Raczaka – Polska. Prowadzi liczne warsztaty, między innymi z arteterapii dla osób z problemami uzależnień, warsztaty teatralno – muzyczne dla uchodźców oraz warsztaty muzyczne dla dzieci z zespołem Downa. Jest współtwórczynią poznańskiego Tria Targanescu.

 Zapraszamy na mistyczne, medytacyjne spotkanie. Spotkajmy się, bądźmy „tu i teraz”.

!!! Prosimy zabrać ze sobą karimaty !!!

22 czerwca 2024
godzina 19.00

✔︎cena: 100zł/osobę

Dodatkowe informacje

W celu zakupu biletów należy zarejestrować się na dane wydarzenie poprzez kliknięcie przycisku "Zarejesteruj się" oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego.

 W biurze Uniwersytetu Ludowego w Radawnicy (ul. Al. Piasta 11 Złotów) w godzinach 8.30-15.00.

Dane do przelewu

Stowarzyszenie Polskie Uniwersytety Ludowe

Uniwersytet Ludowy w Radawnicy

Nr konta bankowego

43 8941 0006 0000 1919 2000 0010

Z dopiskiem: Koncert "Przebudzenie"

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie pomożemy!!

biuro@ul-radawnica.pl

tel. +48 888 499 114

Osoba do kontaktu: Izabela Curyl

Koncert "PRZEBUDZENIE"
  • Cena 100.00 zł
  • Wolne miejsca 17
  • Data rozpoczęcia 2024-06-22
  • Data zakończenia 2024-06-22
  • Szkolenie cykliczne NIE
  • Dzień tygodnia
  • Godzina -
Organizator:

Uniwersytet Ludowy w Radawnicy
Uniwersytecka 6, 77-405 Radawnica