Praca w drewnie

Opis

Nawet jeśli nigdy nie miałeś nic wspólnego z pracami w drewnie, ani urządzeniami stolarskimi - dasz radę! Przekonasz się, że cięcie, szlifowanie i wiercenie to nie tylko męskie ale także całkiem "dziewczyńskie" zajęcia, a narzędzia stolarskie są bezpieczne i  magiczne. Nasze zajęcia pomogą nie tylko przygotować drewno, ale rozbudzą w Tobie uśpioną odwagę i chęć do działania. Uwierzysz, że zawsze się da.

Poziom kursu jest dopasowany do potrzeb grupy, a profesjonalny instruktor jest wsparciem na każdym etapie procesu. Każdy uczestnik wykonuje prace pod okiem Pana Marcina na zasadzie konsultacji i bezpośredniego instruktażu. Pod opieką instruktora uczestnicy wykonają z kawałka drewna dopasowany do swoich potrzeb przedmiot  m.in. lampiony, ozdoby okolicznościowe  oraz przedmioty codziennego użytku. Warsztaty stolarskie odbywające się w prawdziwej stolarni w otoczeniu pił, maszyn stolarskich, drewna i niezwykłego klimatu. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, dzięki czemu każdy z uczestników warsztatów jest indywidualnie prowadzony i ma szansę rozwinąć swój indywidualny potencjał twórczy. Zajęcia dają możliwość wykonania prac według własnego upodobania, realizacji własnego projektu, przy równoczesnej nauce technik stolarskich.  Zapewniamy drewniane materiały do stworzenia projektu, wszystkie niezbędne narzędzia i preparaty do dekorowania, oraz środki ochronne.  Wszystkie prace wykonane podczas zajęć są własnością uczestnika.

Dodatkowe informacje

Warsztaty poprowadzi  Marcin Kopydłowski   

Marcin Kopydłowski

Marcin Kopydłowski

Marcin Kopydłowski

Warsztaty są prowadzone przez stolarza z ,,krwi i kości” oraz absolwenta Uniwersytetu Ludowego w Radawnicy. Pan Marcin  na co dzień prowadzi pracownię pracy w drewnie w DPS w Dębnie. Jest artystą, który łączy w swojej pracy różne materiały jak drewno, metal oraz szkło.  Spod jego ręki wychodzą niezwykłe przedmioty nawet meble. Nie jednokrotnie używa w swojej pracy surowców z recyklingu. Udowadnia niejednokrotnie , że nie ma rzeczy niemożliwych

Praca w drewnie
  • Cena 170.00 zł
  • Wolne miejsca 3
  • Data rozpoczęcia 2022-09-01
  • Data zakończenia 2023-06-30
  • Szkolenie cykliczne TAK
  • Dzień tygodnia Piątek
  • Godzina 17:00 - 20:00
Organizator:

Uniwersytet Ludowy w Radawnicy (Złotów)
Aleja Piasta 11, 77-400 Złotów